Vítejte na našem webu

Podrobné informace o webu

POVÍDKY NAJDETE VE SLOŽCE BLOG!!!!

Je mi potěšením přivítat vás na mém webu zde jsou podrobné informace o tom co kde najdete:

kontakt: na tuto adresu mne můžete kontaktovat a najít

napište nám: budu ráda pokud mi napíšete pozitivní , ale i negativní zprávu (vždy se dá něco vylepšovat)

fotogalerie:zde najdete fotky bonnie wright a ostatních herců z HP

kniha návštěv: sem se mi prosím podepište a napište své zážitky (není to jeko u "napište nám " kam se píší pouze připomínky a zprávy přímo pro mne)

blog:na blogu najdete články ale i povídky ze života Ginni Weazley (tyto články nemají moc spojitostí s knihami J.K.Rowlingové) 

otázky a dpovédi : zde se můžete ptát na cokoliv ohledně mé webové stránky, na herce z HP, na cokoliv ohledně povídek prostě na všechno

kalendář akcí : zde najdete akce , které budou mít herci z HP

UPOZORNĚNÍ: specializujeme se na filmy a knihy ( prostě všechno) ohledně HP , kromě toho i na herce

                                                                                                                                                   předem děkuji za návštěvu na našem webu

 

 

 

 

                                                                                                                                                       

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.